Pizza Neapolitańska Białystok - Zawady

Zamów pizze

Zobacz menu

Mieszkasz na białostockiej Zawadzie i chcesz spróbować najlepszej neapolitańskiej pizzy? Trafiłeś w idealne miejsce. Nasza restauracja specjalizuje się przygotowywaniu właśnie tego rodzaju specjału, który różni się od pizzy, jaką możesz zjeść w innych lokalach. Pizza neapolitańska charakteryzuje się małą ilością, specjalnie wyselekcjonowanych składników, a ich pochodzenie jest ściśle regulowane. Jeśli chcesz skosztować prawdziwej włoskiej kuchni w Białymstoku to koniecznie odwiedź naszą pizzerię lub zamów na wynos!

Pizza Neapolitańska z dowozem

Wszystkie pozycje z naszego menu możesz zamówić z dowozem na osiedle Zawady w Białymstoku. Pizzę przygotowujemy wyłącznie z oryginalnych składników, które sprowadzamy bezpośrednio z Włoch. Nasi wyszkoleni pizzaiolo dbają o zachowanie tradycyjnych receptur i robią wszystko, abyś otrzymał wysokiej jakości produkt i mógł przenieść się do włoskiego, kulinarnego nieba bez wychodzenia z domu. Pizzę przygotowujemy według wytycznych prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Przygotowanie pizzy to proces ,który zajmuje ponad 24 godziny, choć ląduje w piecu na zaledwie 60 sekund! 

Pizza z dowozem Białystok

Smak i tekstura pizzy neapolitańskiej jest bardzo charakterystyczny i niepowtarzalny. Jeśli nie miałeś okazji jej spróbować, jest to idealna okazja by to zmienić! Urządź prawdziwą ucztę swoim kubkom smakowym i skosztuj smaków prawdziwej, słonecznej Italii z regionu Kampanii. W naszym menu znajdziesz kilkanaście pozycji, z których możesz wybrać swój idealny smak.

ZawadyJaroszówkaDziesięcinyLeśna DolinaStarosielceMłodychAntoniukBiałostoczekWygodaSkorupyMickiewiczaDojlidyPiaskiNowe MiastoPrzydworcowe