Pizza Neapolitańska Białystok - Mickiewicza

Zamów pizze

Zobacz menu

Nasza restauracja neapolitańska to nie tylko pizza serwowana w lokalu w centrum Białegostoku. Oferujemy również pizzę z dowozem na terenie całego miasta, dzięki czemu można cieszyć się smakiem wyśmienitej pizzy neapolitańskiej również w swoim domu. Pizza z dowozem to świetny dodatek do spotkanie ze znajomymi, przyjęcia lub nawet opcja na rodzinny obiad. Wysokiej jakości dodatki sprowadzane prosto z Włoch oraz ręcznie wyrabiane ciasto z chrupiącymi brzegami i cienkim środkiem zasmakuje każdemu.

Pizza neapolitańska w Twoim domu

Mieszkasz na Białostockim osiedlu Mickiewicza i szukasz pizzy z dowozem? W 500 stopni przygotowujemy najwyższej klasy pizzę neapolitańską z dowozem wprost do Twojego domu. Tylko jeden telefon lub zamówienie przez naszą stronę internetową dzieli Cię od prawdziwej włoskiej uczty i to bez wychodzenia z domu. Nie możesz się zdecydować, którą pizzę wybrać? Oferujemy również pizzę pół na pół, która połączy Twoje dwie ulubione pizze w jedną. 

Białystok Mickiewicza z najlepszą pizzą neapolitańską 

 

Oryginalny przysmak południowej Italii jeszcze nigdy nie był tak blisko. Prawdziwa pizza neapolitańska z dodatkami sprowadzonymi wprost ze słonecznych Włoch w mgnieniu oka może zostać dostarczona na Białostockie osiedle Mickiewicza. Nasi dostawcy dokładają wszelkich starań, żeby jak najszybciej dostarczyć pizzę na zamówienie w każdy zakątek Białegostoku, żebyś mógł cieszyć się prawdziwym smakiem świeżej pizzy neapolitańskiej.

ZawadyJaroszówkaDziesięcinyLeśna DolinaStarosielceMłodychAntoniukBiałostoczekWygodaSkorupyMickiewiczaDojlidyPiaskiNowe MiastoPrzydworcowe