Pizza Neapolitańska Białystok - Piaski

Zamów pizze

Zobacz menu

Co powiesz na prawdziwą pizzę neapolitańską w Twoim domu? W 500 stopni dokładamy wszelkiej staranności, żeby dostarczyć prawdziwe włoskie smaki wprost do Twojego domu na Białostockich Piaskach. Pizzę neapolitańską wyrabiamy zgodnie z włoskimi recepturami, jakie poznaliśmy od samych pizzaiolo. Ręcznie wyrabiane ciasto ze specjalnie dobranej mąki, które dojrzewa przez minimum 24 godziny, jest sekretem wyrośniętych chrupiących boczków pizzy i cienkiego środka okraszonym dodatkami wprost spod Wezuwiusza. 

Kuchnia neapolitańska wiążę się z jednej strony z prostotą, a z drugiej z wysokiej jakości produktami. W restauracji 500 stopni również przykładamy sporą wagę co do pochodzenia produktów i sięgamy tylko po te najlepszej jakości. 

Prawdziwa kuchnia neapolitańska wprost do domu 

 

Tęsknisz za słonecznymi Włochami i smakiem ich kuchni? Zapraszamy w podróż do południowej Italii, a dokładniej do Neapolu, którego smaki znajdują się…w centrum Białegostoku. Mieszkasz w Białostockiej dzielnicy Piaski? Nic straconego, w 500 stopni oferujemy prawdziwą neapolitańską pizzę z dowozem do domu. Wystarczy zapoznać się z naszym menu i złożyć zamówienie przez stronę internetową a nasi kucharze przygotują zamówienie w 60 sekund, bo tyle czasu w piecu potrzebuje pizza neapolitańska, żeby być gotowa do spożycia.

 

ZawadyJaroszówkaDziesięcinyLeśna DolinaStarosielceMłodychAntoniukBiałostoczekWygodaSkorupyMickiewiczaDojlidyPiaskiNowe MiastoPrzydworcowe