Pizza Neapolitańska Białystok - Antoniuk

Zamów pizze

Zobacz menu

Szukasz najlepszej pizzy w swojej okolicy? Trafiłeś idealnie! U nas znajdziesz ten oryginalny i prawdziwy włoski przysmak, po którego skosztowaniu przeniesiesz się wprost na słoneczne wybrzeże Neapolu. Pizzę neapolitańską przygotowujemy wyłącznie ze składników, które sprowadzamy do naszej pizzerii prosto z Italii. Nasi pizzaiolo to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Szkolili się pod okiem wybitnych, włoskich mistrzów. Dlatego masz gwarancję, że wybierając naszą pizzę – będzie ona przygotowana z zachowaniem wszystkich tradycji i standardów, tak charakterystycznych dla tego typu pizzy.

Pizzeria Białystok

Nasz lokal zlokalizowany jest w centrum Białegostoku, do którego w prosty sposób dojedziesz z osiedla Antoniuk. Możesz również zamówić pizzę z dowozem. Przyjmujemy zamówienia telefoniczne, a dla twojej wygody możesz również złożyć zamówienie bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie od jego złożenia. W naszym menu znajdziesz kilkanaście pozycji, w tym wegetariańskie – wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli nie potrafisz zdecydować się na jeden smak, to tutaj również śpieszymy z pomocą w postaci pizzy pół na pół. Wybierz pizzę neapolitańską, jaką lubisz!

Pizza z dowozem Białystok 

 

Dlaczego warto skosztować pizzy neapolitańskiej z naszej pizzerii? Ponieważ zdecydowanie różni się ona od pizzy, której możesz spróbować w innych lokalach. To niepowtarzalny i charakterystyczny smak zarezerwowany wyłącznie dla regionu Kampanii. Ciasto składa się wyłącznie z czterech składników, których pochodzenie jest również ściśle regulowane. Choć pizza trafia do pieca na zaledwie 60 sekund, to przygotowanie ciasta zajmuje już więcej czasu, bo minimum 24 godziny! Dzieje się tak, aby poddać ciasto procesowi fermentacji, który nadaje pizzy charakterystyczną teksturę i zapewnia najlepszy smak. Jeśli chcesz go skosztować – zamów pizzę już teraz, a dostarczymy je na osiedle Antoniuk w mgnieniu oka!

ZawadyJaroszówkaDziesięcinyLeśna DolinaStarosielceMłodychAntoniukBiałostoczekWygodaSkorupyMickiewiczaDojlidyPiaskiNowe MiastoPrzydworcowe