Pizza Neapolitańska Białystok - Nowe Miasto

Zamów pizze

Zobacz menu

Pizza -  Nowe Miasto (Białystok) 

Mieszkasz w dzielnicy Nowe Miasto w Białymstoku i masz ochotę na pizzę neapolitańską? Świetnie trafiłeś. W naszej pizzerii 500 stopni, spod ręki profesjonalnych kucharzy, wychodzi najlepsza pizza w całym Białymstoku. Nasz lokal znajduje się w centrum miasta, ale w ofercie mamy również pizzę z dowozem

Z miłości do Włoch i kuchni włoskiej przygotowujemy pizzę neapolitańską, której nie powstydziliby się sami mieszkańcy Półwyspu Apenińskiego. Nasi kucharze szkolili się pod czujnym okiem najlepszych pizzaiolo, poznając tajniki wyrabiania prawdziwej pizzy neapolitańskiej. 

Pizza neapolitańska z dowozem do Nowego miasta w Białymstoku

Włoskie smaki w Białymstoku. W naszej pizzerii 500 stopni sprowadzamy dodatki z samych Włoch, żeby zagwarantować możliwie jak najbardziej oryginalny smak jedynej w swoim rodzaju pizzy neapolitańskiej. Wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podbija serca, a raczej podniebienia, na całym świecie. Teraz możesz zamówić pizzę z dowozem do swojego domu i rozkoszować się smakami słonecznej Italii wraz ze znajomymi na domówce lub podczas romantycznej kolacji. 

Niepowtarzalny smak pizzy neapolitańskiej

Sekret pizzy neapolitańskiej tkwi w oryginalnych dodatkach i sposobie przygotowania ciasta. W naszej restauracji neapolitańskiej ciasto na pizzę leżakuje przez minimum 24h i jest wyrabiane ręcznie z najlepszej jakości składników. Później jedynie 60 sekund wizyty w piecu rozgrzanym do 500 stopni i pizza neapolitańska może cieszyć podniebienia naszych gości. 

 

Niepowtarzalny smak, chrupiące, wyrośnięte boki i cienki środek rozpływający się pod wpływem dodatków już za chwilę może znaleźć się pod drzwiami Twojego domu. Czas na neapolitańską ucztę, bez wychodzenia z domu- zamów pizzę z dowozem na Nowe Miasto w Białymstoku już teraz!

ZawadyJaroszówkaDziesięcinyLeśna DolinaStarosielceMłodychAntoniukBiałostoczekWygodaSkorupyMickiewiczaDojlidyPiaskiNowe MiastoPrzydworcowe