Pizza Neapolitańska Białystok - Jaroszówka

 

Zamów pizze

Zobacz menu

Mieszkasz na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku i szukasz smakowitej pizzy neapolitańskiej? Dobrze trafiłeś. W 500 stopni oferujemy prawdziwą neapolitańską pizzę z dowozem na terenie Jaroszówki. W menu naszej restauracji znajdziesz jedyną w swoim rodzaju pizzę neapolitańską przygotowaną z najwyższej jakości składników sprowadzanych prosto ze słonecznych Włoch. Nasi kucharze wkładają całe swoje serce i cenne umiejętności, żeby przygotować jak najlepsze ciasto, z którego finalnie powstanie wyjątkowa pizza.

Pizza z dowozem- słoneczny Neapol w Jaroszówce

W naszej restauracji oferujemy wyjątkową pizzę neapolitańską. Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś okazji spróbować flagowego dania południowych włoch, czas to zmienić. Ten niebywały smak został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco. Sekret pizzy neapolitańskiej tkwi w minimalizmie i starannie dobranych dodatkach pochodzących z włoskiej Kampanii. Nasz personel szkolił się pod okiem najlepszych pizzaiolo, którzy o wyrabianiu najlepszej pizzy wiedzą wszystko. Teraz to wyjątkowe danie może zagościć w Twoim domu, wystarczy zamówić pizzę z dowozem. 

Włoska restauracja z pizzą z dowozem do domu

Wszystkie pozycje dostępne w menu naszej włoskiej restauracji można zamówić z dowozem na osiedle Jaroszówka. Oryginalna i smakowita pizza neapolitańska wypiekana w jedyne 60 sekund, już po chwili może być w Twoim domu na Białostockiej Jaroszówce. 

Sprawdź nasze starannie skomponowane menu i urządź w swoim domu prawdziwą włoską ucztę.

ZawadyJaroszówkaDziesięcinyLeśna DolinaStarosielceMłodychAntoniukBiałostoczekWygodaSkorupyMickiewiczaDojlidyPiaskiNowe MiastoPrzydworcowe