Pizza Neapolitańska Białystok - Przydworcowe

Zamów pizze

Zobacz menu

Pizza osiedle Przydworcowe - Białystok

Masz ochotę na prawdziwie włoską pizzę, która przeniesie cię prosto na słoneczne wybrzeże Neapolu? Jesteś w idealnym miejscu! W naszej pizzerii, która zlokalizowana jest w sąsiedztwie osiedla Przydworcowe masz szansę spróbować tego przysmaku przygotowanego przez wybitnych pizzolo – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Nasze menu opracowaliśmy tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przygotowaliśmy kilka opcji dla wegetarian, a na niezdecydowanych czeka opcja pizzy pół na pół.

Pizzeria z dowozem na osiedle Przydworcowa

Pizzę neapolitańską zamówisz u nas z dowozem na osiedle Przydworcowe. Możesz nas również odwiedzić w naszym lokalu znajdującym się w centrum. Wolisz zamówić przez internet? Nie ma najmniejszego problemu! Abyśmy mogli nazywać naszą pizzę neapolitańską – musimy używać wyłącznie oryginalnych, włoskich produktów, których pochodzenie jest ściśle regulowane. I to dla was robimy! Wszystkie składniki sprowadzamy ze słonecznej Italii, wprost do naszego lokalu w Białymstoku. Wszystko po to byś mógł skosztować smaków z regionu Kampanii we Włoszech w swoim mieście.

Pizza neapolitańska w Białymstoku

 

Wyrobienie ciasta na pizzę, który następnie wyląduje na twoim talerzu zajmuje 24 godziny! Wszystko po to, aby ciasto przeszło proces fermentacji. To właśnie on nadaje pizzy tak charakterystyczną strukturę i specyficzny smak. Pizza neapolitańska różni się od wyrobów, które możesz zjeść w innych pizzeriach, dlatego gorąco zachęcamy do skosztowania przysmaków kuchni neapolitańskiej właśnie u nas.

ZawadyJaroszówkaDziesięcinyLeśna DolinaStarosielceMłodychAntoniukBiałostoczekWygodaSkorupyMickiewiczaDojlidyPiaskiNowe MiastoPrzydworcowe