Pizza Neapolitańska Białystok - Dojlidy

Zamów pizze

Zobacz menu

Zgłodniałeś i szukasz pizzy z dowozem? Oto jesteśmy. W pizzeri 500 stopni serwujemy najlepszą pizzę neapolitańską, wyrabianą przez naszych wykwalifikowanych kucharzy z najwyższej jakości składników. W naszym menu znajdziecie przede wszystkim klasyczną pizzę neapolitańską z różnymi dodatkami, którą dowieziemy na Dojlidy. Nie czekaj, tylko zapoznaj się z naszym menu i zamów prawdziwą pizzę neapolitańską z dowozem do swojego domu. 

Plaża Dojlidy z prawdziwą włoską pizzą

Wygrzewasz się w słońcu na plaży Dojlidy i jedyne czego Ci brakuje do poczucia się jak we Włoszech to prawdziwa pizza? Zamów ją u nas! Nasi wykwalifikowani kucharze, którzy zdobywali wiedzę od doświadczonych włoskich pizzaioli, przygotują pizzę neapolitańską tak, jak we Włoszech. Starannie dobieramy wszystkie składniki i wyrabiamy ciasto ręcznie, żebyś mógł cieszyć się namiastką smaku słonecznej Italii na plaży Dojlidy, zajadając pizzę z naszej pizzeri. 

Pizza z dowozem na Dojlidy 

 

Pizza to nasza miłość, więc postanowiliśmy się nią z Wami dzielić. W 500 stopni znajdziecie prawdziwą pizzę neapolitańską wyrabianą według włoskich przepisów. Wiemy jak ważny jest każdy dodatek czy to w cieście czy na pizzy, dlatego sprowadzamy je bezpośrednio z Włoch, od sprawdzonych i rekomendowanych dostawców. Smaki słonecznej Italii jeszcze nigdy nie były tak blisko Białegostoku. Zamów pizzę z dowozem na Dojlidy już dziś.

ZawadyJaroszówkaDziesięcinyLeśna DolinaStarosielceMłodychAntoniukBiałostoczekWygodaSkorupyMickiewiczaDojlidyPiaskiNowe MiastoPrzydworcowe